vanadrichempigeons
Liefhebber van de duivensport
 

Doffers en Duivinnen.

Vlieg doffers 2022:  


Lijn ''de Schuwe''


1.    19-115  ''Rickie O ''       ( ''de Schuwe'' x ''Bonte Tiny'' Lijn H Eenkhoorn x vanadrichemduiven lijn ''AAT376''))

2.    20-684                       ( ''de Schuwe'' x ''Bonte Tiny'' Lijn H Eenkhoorn x  vanadrichemduiven  lijn ''AAT376'') 

3.    21-549                       ( ''de Schuwe'' x ''Butterfly 140'' Lijn H Eenkhoorn x L v Benthem/eigen soort)

4.    21-572                       ( ''de Schuwe'' x ''Butterfly 140'' Lijn H Eenkhoorn x L v Benthem/eigen soort)

5.    21-573                       ( ''de Schuwe'' x ''Butterfly 140'' Lijn H Eenkhoorn x L v Benthem/eigen soort)


Lijn ''Max''


6.   20-665    ''MARK''        (''Max'' x ''White Dot'' Lijn M Staffeleu x C Brugman lijn''Noortje'')

7.   20-686    ''MAX jr''       (''Max'' x ''White Dot'' Lijn M Staffeleu x C Brugman lijn''Noortje'')             


Lijn ''Villa''


8.  21-586                        ( ''Villa'' x ''Nikita'' Lijn C Brugman indeelt ''Noortje'')

9.  20-683                        (''Villa'' x ''Nikita'' Lijn C Brugman indeelt ''Noortje'')


Overige lijnen.


10. 19-107  ''Kleine Jaap''   ( ''Jaap'' x de 752 lijn Little Lady ) ''50% Overnacht''                  

11.  20-693   ''Ulbe''           (''de 603'' Pracht doffer U Lemstra x ''de 134''Blauwe Lemstra)

12.  21-550                        (''Boy'' x ''Lara'' Lijn Csarnak x Eigen soort)

13.  21-884   ''Jeroen''        ( Lijn J v Ooijen-Kollen )


gaat niet mee.

14. 19-942   ''Black Cook''  ( oude ring ''19 ( Laat jong via A.J. Kok uit super lijn ''Blue Surprise'' ) Word denk ik niet mee gevlogen!!!)


Op naar 2022 met deze mooie groep weduwdoffers.


Duivinnen: 2022:


Lijn ''Jackpot''


20-688  ''Jacky''            (''Jackpot'' x ''de Grijze'' Lijn M vd Logt x Tjitte & Lesley)

21-563  ''Jacky jr"         ( INTEELD Vader x Dochter  Jackpot x Jacky )


Lijn C Brugman


21-599                           ( ''Villa'' x '' Nikita'' Lijn C Brugman)

18-387  ''Nikita''              ( Lijn ''Nobody'' C Brugman ''Noortje'' 8e Cat Dagfond Olympiade 2018) 


Lijn ''Sterre''


19-897  ''Sterre''              (Via C. Sterrenburg super lijn bij hem op het hok.)

21-076                             (''Boy'' x ''Sterre''  lijn Csarnak x Co Sterrenburg)

21-077                             (''Boy'' x ''Sterre'' lijn Csarnak x Co Sterrenburg)


Overige lijnen:


15-294  ''Tiny''                 (''AAT 376'' x ''de 298'' Lijn D Huizinga / U Lemstra

18-365 ''Dream eye''       (Lijn L v Benthem ''terug koppeling op mijn eigen lijn T Pander Lesley jr x Snoek lijn Empero'')

20-676                            ( ''Splendor'' x ''Johanna'' Lijn  J Halman)

21-551  ''Dineke''              ( NJ Koenders x ''de Grijze'' Tjitte & Lesley via mijn Maatje J Bouma)

21-070                             ( M Staffeleu uit het Kweekhok lijn van mijn Vriend uit Alphen ad Rijn, M Staffeleu)

21-352  ''SARA''                ( Lijn ''de Schuwe'' beide hebben ze de vader  15-925  klz ''de Rick H Marsman,). ​